CENÍK

Cena zahrnuje pronájem studia včetně obsluhy studia a postprodukce

Krátký podcast

rozhovor do 30 minut

2 500 Kč

Dlouhý podcast

rozhovor 30-60 minut

3 500 Kč

Ostatní nahrávání a postprodukce


1 500 Kč/hod

V případě náročné postprodukce se může cena nepatrně zvýšit, především u dlouhé verze podcastu. Nebývá to však zvykem. Bližší informace o cenách Vám rádi sdělíme po telefonu.

 

Zvukař ve studiu se postará o záznam rozhovoru, pohlídá ideální vzdálenost od mikrofonu, úroveň hlasitosti na vstupu do mixážního pultu, zapne časomíru a bude k dispozici po celou dobu natáčení. Poradí s mluveným projevem, konceptem podcastu, nebo s následnou distribucí na kanály Spotify,  Apple a další.

V ceně je zahrnuta i základní postprodukce. Záznam si ve střižně znovu přehrajeme, upravíme ho a vyčistíme. Vystřihneme chyby, dlouhé pomlky a vše, co by mohlo diváka rušit. Každý hlas je jiný, proto individuálně nasazujeme efekty, které srovnají basy, výšky a stahují sykavky. Výsledkem je podcast bez šumu, ozvěny a s vyrovnanou hlasitostí. Na přání přidáme znělky, případně jingle mezi jednotlivá témata rozhovoru. Je pro nás důležité, aby studio vydávalo podcasty v profesionální kvalitě, proto si doslova hrajeme s každou vteřinou záznamu.