CENÍK

Cena zahrnuje pronájem studia včetně obsluhy studia a postprodukce

Ceny se pohybují od 4 do 6 tisíc za jeden díl podcastu dle délky a náročnosti. Cena video-podcastu (záznam na 3 kamery) se pohybuje od 9 do 15 tisíc. Bližší info Vám rádi sdělíme po telefonu, nebo e-mailem.


Zvukař ve studiu se postará o záznam rozhovoru, pohlídá ideální vzdálenost od mikrofonu, úroveň hlasitosti na vstupu do mixážního pultu, zapne časomíru a bude k dispozici po celou dobu natáčení. Poradí s mluveným projevem, konceptem podcastu, nebo s následnou distribucí na kanály Spotify,  Apple a další.

V ceně je zahrnuta i základní postprodukce. Záznam si ve střižně znovu přehrajeme, upravíme ho a vyčistíme. Vystřihneme chyby, dlouhé pomlky a vše, co by mohlo diváka rušit. Každý hlas je jiný, proto individuálně nasazujeme efekty, které srovnají basy, výšky a stahují sykavky. Výsledkem je podcast bez šumu, ozvěny a s vyrovnanou hlasitostí. Na přání přidáme znělky, případně jingle mezi jednotlivá témata rozhovoru. Je pro nás důležité, aby studio vydávalo podcasty v profesionální kvalitě, proto si doslova hrajeme s každou vteřinou záznamu.