O NÁS

Studio Podcast je kompletně vybavené nahrávací studio v centru Prahy. Specializujeme se na nahrávání podcastů a mluveného slova. Studio si pronajímáte včetně zvukaře. Pečlivě vybrané studiové vybavení zajistí nahrávku kvalitní, příjemnou na poslech, bez šumu a ozvěny. Používáme kondenzátorové mikrofony Neumann, kabely s konektory Neutrik, sluchátka Beyerdynamic, analogový mixážní pult TASCAM se zabudovaným digitálním rekordérem a odposlechy Pioneer a EVE audio. Propojení mixážního pultu s počítačem, či telefonem přes zvukovou kartu umožňuje nahrávání s hostem na dálku, telefonicky, nebo přes Skype a Zoom. Studio je akusticky přizpůsobené nahrávaní. Proti odrazům zvuku v místnosti jsou použity molitanové jehlany v protipožární úpravě, strop je vybaven akustickým podhledem. 


Tomáš Cetkovský je zvukař, střihač a kameraman. V oboru audiovizuální tvorby pracuje od roku 2008. Začínal jako zvukař a kamerový technik pro Českou televizi, TV Nova a TV Prima.

Jako kameraman pracoval na mnoha koncertech, festivalech a sportovních TV přenosech pro firmu CS live. Následně pracoval téměř 6 let jako zpravodajský kameraman, střihač a redaktor pro servery iDNES.cz , Aktuálně.cz a Hospodářské noviny. 

V současné době pracuje jako televizní střihač a režisér v internetové televizi DVTV a je zodpovědnou osobou za nastavení a chod střižny a živých přenosů. 

 Zároveň provozuje vlastní nahrávací studio. STUDIOPODCAST.